Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Zbiórka żywności dla Ukrainy

Dodał: administrator Data: 2023-02-07 13:42:53 (czytane: 1562)

Szanowni Państwo, przypominamy że do 15 lutego trwa zbiórka żywności dla Ukrainy. Chcemy włączyć się we wspólną inicjatywę Miasta Kielce i samorządów województwa świętokrzyskiego i zorganizować w Bibliotece Centrum Kultury w Nowym Korczynie zbiórkę żywności, która zostanie przekazana do partnerskiego, ukraińskiego miasta Winnica.

Zwracamy się z prośbą o wszelką, nawet najdrobniejszą pomoc w zbiórce produktów w postaci: konserw mięsnych i rybnych, ryżu, makaronu, kaszy, herbaty, kawy, oleju, szczoteczek i pasy do zębów, szamponów, mydła, żeli pod prysznic, oraz podgrzewaczy do rąk.

Produkty można przynosić do budynku BCK w Nowym Korczynie w godzinach otwarcia biblioteki. Kontakt telefoniczny 413771126.

 Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją, na świeżym powietrzu i tekst „KIELCE DLA WINNICY 65 LAT WSPÓŁPRACY PARTNERSKIEJ ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI W ROCZNICĘ WYBUCHU WOJNY NA UKRAINIE Termin: 23.01. 15.02.2023 ZBIÓRKA RZECZOWA OBEJMUJE PRODUKTY: konserwy mięsne rybne ryż, makaron, kasza herbata, kawa olej szczoteczki pasty do zębów szampony, mydło, żel pod prysznic podgrzewacze do rąk KjelceDuUkrain ORGANIZATORZY: ነትት Kielce KAGANEK INTEGRACJA BUROPA-WSOHOD”

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Zimowe utrzymanie dróg i chodników

Podpowiadamy, gdzie interweniować w sprawie odśnieżania dróg gminnych, powiatowych oraz wojewódzkich, a także przypominamy o tym,...