Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Gminny Dzień Kobiet w Nowym Korczynie

Dodał: administrator Data: 2023-03-10 14:41:18 (czytane: 308)

W niedzielę 5 marca 2023 r. w remizie OSP w Nowym Korczynie odbył się Gminny Dzień Kobiet. Dzięki licznie przybyłym kobietom był to naprawdę radosny i wyjątkowy czas.

W atmosferę kobiecego święta wprowadziły nas Oliwka Misiewicz i Oliwka Darłak oraz przygotowująca nasze artystki Andżelika Wojcieszak, które dały piękny występ wokalny. W tym roku spotkanie odbyło się w góralskim klimacie, bowiem gościł u nas góral spod Babiej Góry Piotr Jezutek ze swoimi kompanami. A że do swojego show i opowieści o Babiej Górze potrzebował asystentów i odpowiedniej oprawy, publiczność mogła liczyć na swój udział w występach. W role Harnasia i Maryny wcielili się burmistrz Paweł Zagaja wraz z małżonką Aldoną. Nie gorsza rola Zbója przypadła wiceburmistrzowi Piotrowi Strachowi. W roli Górala natomiast idealnie odnalazł się nasz lokalny artysta Jan Wielgus. Było dużo humoru, a wszystko okraszone muzyką. Oklaskom nie było końca.
Po części artystycznej Panie spędziły czas na rozmowach przy kawie i słodkościach przekazanych na tę okazję przez Pana Jacka Smolenia z Piekarni Tarkor. Pokaźnych rozmiarów tort ufundował z kolei Poseł do Parlamentu Europejskiego Adam Jarubas.
Serdecznie dziękujmy Władzom Samorządowym Miasta i Gminy Nowy Korczyn za wsparcie finansowe i organizację tego wyjątkowego wydarzenia, a także pracownikom BCK i UMIG w Nowym Korczynie, Stowarzyszeniu KGW Korczynianie nad Nidą oraz Patrykowi Sobierajowi.
Dziękujemy także wszystkim Paniom za tak liczną obecność !


Zdjęć w galerii: 36

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Uwaga rolnicy

W związku z zamiarem złożenia przez Gminę Nowy Korczyn wniosku do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie...